טיול עומק אל הקרנבלים הגדולים של לוצרן ובלינצונה

5 לילות / 6 ימים
0
4/03/19 – 27/02/19

בהדרכת עופר גולדשטיין

אנו גאים להציג בפניכם את המיטב של שוויץ בטיול עומק מיוחד שיעבור דרך הקרנבלים, הערים, האגמים והנופים היפים בשוויץ. נזכה להכיר מקרוב את התרבות המגוונת של שוויץ, דרך חבלי הארץ השונים והמיוחדים שלה, השפות והטעמים הייחודיים לכל אזור. נבקר במגבנה מקומית, נשתה מהיין המקומי של חבל טיצ'ינו, נעפיל לפסגות הרים ונקנח במרחצאות ספא.

גולת הכותרת של טיול זה היא כמובן חגיגות הקרנבלים שמחכות לנו, נצטרף לחוגגים בשני קרנבלים מהגדולים והיפים בשוויץ. נתחיל בקרנבל הפאסנאכט של לוצרן ונסיים בקרנבל הראבדן של בלינצונה. זוהי הזדמנות מצוינת לחוות את השוויצרים במיטבם, כשהם יוצאים מגדרם ומשחררים קיטור.

חגיגות הרבאדן בעיר בליצונה
חוגגת מחופשת בקרנבל ציריך

יום 1 (27/2):

נקודת תצפית על ראש הר בחבל טיצ'ינוהגעה ולילה ראשון בלוצרן:
נצא בטיסת הבוקר מתל-אביב לציריך. עם הנחיתה נעפיל ברכבת לפסגת הר ה- Uetliberg הצופה על העיר והאזור כולו. משם נמשיך לעיר היפיפייה לוצרן. לאחר צ'ק- אין מהיר נערוך היכרות ראשונה עם העיר הקסומה והציורית: גשר העץ, סמטאות העיר העתיקה ופסל האריה הבוכה המסותת בסלע. אנו עומדים ללון הלילה בעיר שוויצרית שלווה ומאופקת, אך מהר מאוד הכל הולך להשתנות…

יום 2 (28/2):

מצעד תזמורת מחופשת בקרנבל לוצרן

חגיגות הפאסנכט הגדולות:
בשעות הבוקר המוקדמות יתחילו חגיגות הפאסט-נאכט, מסורת המבוססת על מנהגים פאגניים קדומים אשר אומצו לפני מסורות צום יום ראשון של הפסחא, הארוע מתחיל ביום ה' הנקרא “יום חמישי המלוכלך" בו שפע תזמורות, מקהלות, מופעי רחוב, ותהלוכות חגיגיות עוברות בסך בזו אחר זו, כל אחת ססגונית מקודמתה . נהנה מהעיר ברגעי השמחה השנתיים שלה, נהנה עם התושבים המקומיים ונכיר פן אחר ופחות מאופק אצל השוויצרים. לינה בלוצרן.

יום 3 (1/3):

מגבנה מקומית באזור העיר בליצונה בחבל טיצ'ינוביקור במגבנה מקומית- לוקרנו ואסקונה:
הבוקר ניפרד מלוצרן ונצא בנסיעה דרומה אל עבר חבל טיצ'ינו. בדרכנו נעצור במגבנה מקומית, בה נזכה להיכרות עם תהליך ההכנה ונתאם מהתוצרת המקומית. משם נמשיך ונקדיש את היום לשוויץ האיטלקית. נתרכז באזור אגם מג'ורה הממוקם בין שוויץ ואיטליה, נתחיל בתצפית פנורמית ומרשימה על האזור ונבקר בעיירות הציוריות לוקרנו ואסקונה, עיירות קייט נחשבות השוכנות על האגם. לינה באזור אגם מג'ורה/בלינצונה.

יום 4 (2/3):

קרונית בתהלוכת חג הרבאדן בבלינצונהאגם לוגאנו, טעימות יין וגבינות בייקב מקומי ובילוי בפסטיבל:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון אגם לוגאנו ונקדיש את חצי היום להיכרות עם אזור זה. בהתאם למזג האוויר נעפיל בעזרת רכבת פניקולר עתיקה מהעיר לוגאנו לפסגת ה-Monte Brè ובה נהנה מתצפית פנורמית מרשימה על האגם וההרים הסובבים אותו.  נשוטט גם ברחובות העיר לוגאנו ונמשיך אל עבר בלינצונה, בה בשעה 14:00 תתחיל תהלוכת נגנים חגיגית ושמחה ברחובות העיר. נמשיך ונסייר בעיר דרך אתריה המרכזיים  ולקראת אחר הצהריים נחזור למנוחה במלון. בשעות הערב המוקדמות נחזור בבלינצונה לבילוי נוסף החל מהשעה 19:00 מתחילות החגיגות ברחבי העיר, נהנה מארוחת ערב ומהמופעים הפתוחים והאווירה המיוחדת והחגיגית המצויה ברחובות העיר.

יום 5 (3/3):

חוגגים בקרנבל הרבדאן בעיר בליצונהתהלוכת התחפושות הגדולה של בלינצונה:
בשעות הבוקר נבקר ביקב מקומי ונטעם מהתוצרת המפורסמת של האזור הידוע ביין ובגבינות המשובחות שהוא מציע. לאחר הביקור ביקב נגיע אל מצעד המסכות הגדול של הקרנבל, אחד מרגעי השיא של הקרנבל, בו יצעדו מאות משתתפים וארגונים כשהם מחופשים בתחפושות מושקעות ועליזות, ללא ספק מחכה לנו חוויה מהנה וכיפית! נהנה מהמשך חגיגות ומסיור בעיר ונחזור למנוחה במלון וארוחת ערב.

יום 6 (4/3):

ספא מרחצאות תרמליים בבאז רגאץאזור מזרח שוויץ, מרחצאות באד ראגץ והגעה לציריך:
לאחר ארוחת הבוקר, נצא בנסיעה צפונה לאזור מזרח שוויץ, אזור פראי ופחות מוכר המאפשר הצצה לשוויץ המסורתית והאותנטית יותר. בדרך נזכה לראות נופים דרמטיים ובתוליים. נעפיל לפסגת הר, שם נהנה מכוס שוקו חם בפונדק שבפסגה. אך אי אפשר לסיים טיול שכזה בלי קצת פינוק ומנוחה, לפני שנמשיך לכיוון שדה התעופה של ציריך, נקנח בביקור במרחצאות הטרמליים המפורסמים של העיירה באד ראגץ (Bad Ragaz).

המחיר לאדם בחדר זוגי כולל:

 • טיסות סדירות לציריך בחברת SWISS
 • העברות באוטובוס צמוד לכל התקופה
 • 5 לילות בבתי מלון בדרגת תיירות טובה (4 כוכבים ו-3 כוכבים ברמה גבוהה).
 • אירוח על בסיס חצי פנסיון (ארוחת בוקר וערב).
 • כרטיסי כניסה לקרנבל בלינצונה (כולל לתהלוכת המסכות הגדולה)
 • עלייה לשלוש פסגות הרים במהלך הטיול
 • כניסה למרחצאות באד ראגץ
 • טעימות יין בחבל טיצ'ינו
 • ביקור במגבנה מקומית
 • הדרכה מקצועית של עופר גולדשטיין
 • כניסות לכל האתרים המופיעים במסלול
 • תשר לנותני השירות המקומיים
 • כל המיסים וההיטלים

המחיר אינו כולל:

 • כל שינוי במחיר הטיסה, מיסי הנמל ו/או הדלק מעבר לתאריך ה- 01/11/18
 • ביטוחים למיניהם. ביטוח רפואי וביטוח מטען
 • כל מה שאינו נזכר במפורש תחת הסעיף "המחיר כולל".
 • כל שינוי שהוא מחוץ למסגרת הקבוצתית.
 • הוצאות בעלות אופי אישי.

 תנאי תשלום:

התשלום יעשה במזומן/העברה בנקאית/כרטיס אשראי בתשלום אחד לפי שע"ח העברות והמחאות מכירה. במידה ומשלמים בכרטיס אשראי ביותר מתשלום אחד (ויזה/ישראכרט בלבד) תתווסף לתשלום 2% עמלת סליקה בעסקת "מסמך חסר".

כללי:

 1. לחברה זכות לשינויים, בשל הוראת שלטונות, מזג- אויר, תנאי שטח, או כל סיבה המוגדרת כח עליון או כזו שאין לחברת גורדון טורס שליטה עליה לרבות שיקולי המדריך לטובת הטיול וכיו"ב. כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריות חברת התעופה בלבד ואינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת גורדון טורס או דרישה למתן פיצויי כלשהו מצד הנוסעים. אם יחולו שינויים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים ובהתאם ללוח הזמנים. לא ינתן פיצוי בגין סיורים שיבוטלו כתוצאה מסיבות הנ"ל
 2. מועדי הטיסה, יעדיה וחברת התעופה המבצעת עלולים להשתנות ללא הודעה מוקדמת ובהתאם להחלטת החברה עקב סיבות שונות.
 3. על הדרכון להיות בתוקף לחצי שנה לפחות ובו 2 דפים ריקים לחתימות. יש לבדוק צורך בויזה (בהתאם ליעד הטיול).
 4. לפני היציאה לטיול ייערך מפגש ובו ימסרו הנחיות ע"י מדריך הטיול, שוברים לטיסה, בתי המלון וכדומה. מועד המפגש יימסר לאחר ביצוע הזמנת הטיול.
 5. ביטוח– חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להטסה אווירית. מומלץ סעיף "ביטול טיול", בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח.
 6. בריאות– ההרשמה לטיול באחריות הנוסע בלבד וחלה על כל נוסע חובת דיווח על בעיות רפואיות (במידה ויש כאלה) ו/ או מוגבלויות מכל סוג שהוא בזמן הרישום לטיול. ניתנת הזכות לחברת גורדון טורס לבטל את נסיעתו של נוסע אשר אינו עומד ברמת הבריאות הנדרשת.
מחיר סוגי חדרים
€ 1549  מחיר לאדם בחדר זוגי
€ 455 תוספת ליחיד בחדר זוגי
 • מקומות אחרונים ! מחיר לאחר הנחה מיוחדת בסך 200 יורו לנוסע !
 • מותנה ב 20 נרשמים
למידע נוסף מלאו פרטים:

למידע נוסף מלאו פרטים