מסע התנסות בחוויות שלג בבירת הנופש השוויצרית בהרים

3 לילות / 4 ימים

לכל מי שרצה אי פעם להתנסות על קצה המזלג בחוויית תיירות השלג בשוויץ ושפע האטרקציות והפעילויות האדיר שהיא מציעה, אנו ממליצים בחום על מסע החוויות האלפיני. מובטח לכם שלא תוכלו להישאר אדישים לנוכח נופי הפסגות הלבנות והעמקים המושלגים שיופיים גורם לגלויות הנוף היפות ביותר להחוויר.

בואו איתנו אל אינטרלקן, השער אל רכסי האלפים הגבוהים באירופה, לחוויית באתר סקי מהמעולים והפופולריים ביותר בעולם. הרשו לעצמכם לקחת חלק בהרפתקת שלג שווייצרית אמיתית בתכנית גדושה ומלאה בכל טוב הכוללת בין היתר שיעור סקי וגלישה על מזחלות בשלג, ארוחת פונדו על פסגת הר, וטעימות שוקולד וגבינות שווייצריות שרק ישאירו בפיכם טעם לעוד.

זוג יושב ומביט בהרים בשלג

יום 1:

הרחוב הראשי באינטרלקן על רקע ההריםהגעה מציריך לאינטרלקן (Interlaken):

לאחר הנחיתה תוכלו לשלוח את המזוודות לפניכם הישר אל אינטרלקן, להקדיש את היום לטיול, ולהגיע אל אינטרלקן רק בשעות אחר הצהריים המאוחרות. מערכת הרכבות של שווייץ היא מהמעולות בעולם, ואנו ממליצים לעלות על קו המגיע ישירות אל אחת הערים היפהפיות לוצרן או ברן לסיור ולשופינג. אחר הצהריים, כאמור, תוכלו לצאת לאינטרלקן.

יום 2:

גולשת בפסגת מסלול סקי בהריםטעימות סקי ראשונות באינטרלקן:

הבוקר תוכלו לקבל טעימה ראשונה של סקי באלפים ולהבין על מה כל המהומה. לאחר איסוף מהמלון, ייקח אתכם מדריך למדוד ציוד ומשם תמשיכו לרכבל במעלה ההר. תחת הדרכה מקצועית תוכלו להתנסות לראשונה בחווית הסקי האלפיני ולהתאמן, או ליהנות מפעילויות אחרות כגון גלישה באבובים ומגלשות. אחר הצהריים תחזרו לאינטרלקן.

יום 3:

ארוחת פונדו על רקע ההרים האלפים מזחלות, פונדו ויין חם:

היום מצפה לכם חוויה מיוחדת במינה – עליה ברכבל לפסגת ההר וירידה במזחלות שלג. הדובדבן שבקצפת הוא ללא ספק ארוחת פונדו מסורתית עם גבינה שוויצרית אמיתית ויין חם בפסגה מושלגת.זוהי חוויה נפלאה לכל החושים המשלבת בין פעילות מלהיבה לבין נוחות מענגת בדיוק במידה הנכונה.

יום 4:

קניות ברובע העתיק של העיר ציריךפרידה מאינטרלקן והגעה לציריך:

היום תצאו מאינטרלקן ומהאזור היפה והמושלג בשוויץ אל שדה התעופה. אנו ממליצים לעצור בדרך לביקור בעיר באחת מהערים הגדולות ברן, לוצרן, או בציריך עצמה לסיור ולשופינג אחרון לפני הטיסה חזרה הביתה או המשך הטיול העצמאי.

המחיר לאדם כולל:

  • טיסות אל-על לציריך.
  • 3 לילות במלון ברמת תיירות טובה ע"ב לינה וא. בוקר.
  • כרטיס רכבת Transfer Ticket משדה התעופה ליעד וחזרה.
  • כרטיס Family Fun Day הכולל איסוף מהמלון, סקי פס, מדריך מקומי, ציוד סקי, אבובים וכניסה לפארק Bodmi Arena ללא הגבלה.
  • השכרת מעיל סקי, מכנסי סקי, כפפות ומשקפי סקי.
  • יום סיור בשלג עם מדריך מקומי כולל השכרת נעלי שלג וביגוד ורכבל לאתר.
  • כל המיסים וההיטלים.

הערות:

  • מותנה בזמינות המחלקה הרלוונטית בטיסות.
  • על המשתתפים להיות בני 8 ומעלה.

בואו איתנו להכיר את שוויץ!

תמונות אתרי סקי ונופש בחורף
למידע נוסף מלאו פרטים:

למידע נוסף מלאו פרטים