טיסת נוף מעל רכס פסגת אירופה

רכס היונפראויוך הכולל את פסגת היונגפראו, הגבוהה ביותר ברכס האלפים הברניים המיתמרים לגובה של כ-4000 מטרים, הוא אחד מאתרי התיירות הפופולריים ביותר בשוויץ. רוב המבקרים זוכים לראות את הנוף המפעים מנקודות התצפית הנפלאות הממוקמות על הפסגות, אך באמצעות אטרקציה נפלאה זו תוכלו לראות הרבה יותר.

הנוף מהמטוס כולל את פסגות שלושת ההרים המפורסמים Eiger, Monch  וה-Jungfrau, את המישור הדרומי בו נמצא קרחון Petersgrad, ואת אגם Thun. תוכלו גם להשקיף מזווית גבוהה הרבה יותר על כל אזור אינטרלקן והסביבה בדרך משדה התעופה ברייכנבאך. אוויר ההרים הצלול והנקי מאפשר ראות חדה ומצויינת עד קצה האופק, והנופים עוצרי הנשימה הנפרשים סביבכם מבטיחים לכם חוויה בלתי נשכחת.

פנורמת אגם וההרי הברניים
טיסה במטוס קל מעל רכס היונגפראו

למי זה מתאים:

מבט מהחלון בטיסה מעל רכס היונגפראויוךהפעילות מתאימה לכל אחד ובכל גיל, אך ההזמנה צריכה להתבצע בעבור קבוצות של מינימום שלושה, ומקסימום שמונה משתתפים בכל טיסה.  רצוי להביא מצלמה, מעיל קל, ומשקפי שמש.

חשוב לדעת:

נחיתה על קרחוןההמראה היא משדה התעופה ברייכנבאך (Reichenbach);  הזמינות היא ע"פי בקשה; משך הפעילות הוא 75 דקות כולל נסיעה והכנות הכוללות שיחת תדרוך, מתוכן 28 דקות טיסה; בעונות המתאימות ניתן לשלב בטיסה גם נחיתה על הקרחון תמורת תשלום נוסף.

 

 

המחיר כולל:

  • יציאה משדה התעופה ברייכנבאך בקנדרטאל. (ניתן לבקשר הסעה מהמלון באינטרלקן).
  • תדרוך מקצועי.
  • 28 דקות טיסה מעל אגם תון, והצד הצפוני של הר אייגר, הר מונק, והר יונגפראו.

טיסת נוף במטוס קל

סה"כ: :הערות :מחיר לפי
210 CHF מינימום 3 אנשים ומקסימום 7 מחיר ליחיד
85 CHF נחיתה על קרחון בעונה מדצמבר עד מאי בהתאם לתנאי מזג האויר נחיתה על קרחון
תמונות מחלון המטוס הקל
למידע נוסף מלאו פרטים:

למידע נוסף מלאו פרטים