צניחת טנדם עם מדריך מקצועי

צניחה חופשית תזניק את חוויית הטיול שלכם באינטרלקן לגבהים חדשים. אחרי ההמראה, הטיפוס לגובה הנדרש הוא בטיסה נפלאה של כ-20 דקות באזור אינטרלקן והאגמים משני צידי העיר, לכיוון רכס היונגפראויוך המפורסם. תוך כדי הטיסה נפרש מתחתינו נוף לא-ייאמן של פסגת רכס ההרים הגבוה באירופה וקרחון אלטש האדיר.

הטיסה מעל האזור מדהימה כשלעצמה, אבל זו רק ההקדמה לעיקר הפעילות. אתם מזנקים, ובמהלך 45 שניות, מחוברים למדריכים ידידותיים, מנוסים, מחוייכים ורגועים, אתם בנפילה חופשית במהירות 200 קמ"ש. מובטח לכם בוודאות פרץ אדרנלין שלא חוויתם כמוהו קודם, וכשהמצנח נפתח, אתם לפתע נשלפים אל חווייה מסוג אחר לגמרי – רחיפה וצניחה נינוחה מעל כל הנוף הזה שההרים והיופי והשמיים היפהפיים ממלאים אותו עד קצה האופק. ואתם אפילו יכולים לרכוש במקום סרטון וידאו שלכם עוברים את החוויה, שיצולם ע"י הצוות.

באוויר עם המדריך בצניחה חופשית באינטרלקן

למי זה מתאים:

אגרוף מונף עם המדריך בצניחה חופשית באינטרלקן - קטוהפעילות מתאימה לכולם, אך ישנם מספר תנאים: המשתתפים נדרשים להיות בגיל 18 ומעלה, והשתתפות נערים ונערות מגיל 16 מותנית באישור בכתב מהורה. המשקל המרבי של הצונחים הוא פקטור חשוב ובמקרה זה המקסימום הוא 105 ק"ג.

חשוב לדעת:

 פוזות באוויר עם המדריך בצניחה חופשית ממטוס קל באינטרלקןשדה התעופה ברייכנבאך (Reichenbach) ב-Kandertal, במרחק כ-30 ד'. ניתן להגיע לשדה עצמאית או באיסוף מהמלון; מדריך אישי לכל משתף; הקפיצה מגובה של 4000 מ' מהקרקע; מקסימום 6 משתתפים בכל טיסה; למשתתפים מותר לצלם במהלך הטיסה, אך לא במהלך הצניחה שתצולם ע"י המדריך המקצועי, כשמדריך נוסף מצלם מצד המטוס את רגע הזינוק; הפעילות כוללת 20 ד' טיסה, 45 שנ' נפילה חופשית ו-5 דקות מדהימות של ריחוף.

המחיר כולל:

  • איסוף מאינטרלקן .
  • נסיעה של כ-20 ד' לשדה התעופה ברייכנבאך.
  • תדריך מקצועי ומפורט.
  • טיסה מעל אזור אינטרלקן והיונגפראויוך.
  • צניחה חופשית בליווי מדריך צמוד.

הערות:

  •  הטיול כולל כ-20 דקות של טיסת נוף.
  • 45 שני' של נפילה חופשית.
  • 4כ' 4-5 דקות ריחוף במצנח.

צניחה ממטוס - אינטרלקן

:פריט :הערות :סוג
395 CHF מגיל 18 ומעלה, עד משקל 105 ק"ג מחיר ליחיד
120 CHF מצולם ע"י המדריך בזמן הצניחה תמונות או וידאו
150 CHF מצולם ע"י המדריך בזמן הצניחה תמונות + וידאו
180 CHF צלם נוסף, לזווית צילום רחוקה יותר תמונות או וידאו חיצוני
210 CHF צלם נוסף, לזווית צילום רחוקה יותר תמונות + וידאו חיצוני
תמונות נוף וצניחה חופשית מהמטוס באינטרלקן - קומפוזיציה
למידע נוסף מלאו פרטים:

למידע נוסף מלאו פרטים