תצפית מרהיבה מהפסגות הגבוהות ביותר

(4 לילות / 5 ימים)

טיול מומלץ שבמרכזו ביקור בשניים מהאתרים האלפיניים הפופולריים ביותר. הטיול ייפתח במסע רכבת מאינטרלקן (Interlaken), מרכז התיירות של אזור רכס פסגת אירופה המציע גם אטרקציות מקומיות. מאינטרלקן נצא לטיולים במסילות האלפיניות אל תחנת הרכבת הגבוהה ביותר באירופה, בדרך אל הרי מונך (Mönch), אייגר (Eiger), ויונגפראו (Jungfrau), מהאתרים המפורסמים ביותר באירופה.

נמשיך ונגיע אל לוצרן, אחת הערים המרהיבות בשוויץ, שבה רובע עתיק מושלם לטיול ולקניות,ואל הר Titlis שבפסגתו אטרקציות מרהיבות, ביניהן פארק פעילות שלג מעולה, מגלשות, מערת קרח ועוד.

מסלול פסגות אירופה והטיטליס
גולשים נהנים במגלשה ברכס היונגפראויוך

יום 1:

הרחוב הראשי באינטרלקן על רקע ההריםנגיע אל אינטרלקן ברכבת במחלקה השנייה מהגבול השוויצרי או מנמל התעופה. אינטרלקן היא מרכז תיירות רכסי המרכז, ומציעה בעיקר שפע חנויות בהן ניתן לרכוש כל דבר נדרש, החל מציוד ובגדים וכלה במוצרים מקומיים. יש בעיר מסעדות ומקומות בילוי, ואטרקציות מקומיות רבות. הלינה באינטרלקן.

יום 2:

עמק קרחון אלטש באזור היונגפראויוךהיום נצא אל היונגפראויוך ואל תחנת הרכבת הגבוהה באירופה בגובה 3454 מ' מעל פני הים. הנסיעה היא חוויה נפלאה על רקע הנוף ההרים אייגר (Eiger) ומונך (Mönch). בסופה, נזכה לראות את הנוף המדהים של קרחון אלטש (Aletsch) ואת ארמון הקרח היפהפה.

יום 3:

תמונת נוף פנומית של לוצרןהיום נצא ברכבת למסע העובר דרך מעבר ברוניג (Brünig Pass) המרשים אל העיר לוצרן. בעיר נמצא רובע עתיק חמוד להפליא, מהיפים בשוויץ, שבו חנויות, גלריות, ככרות אבן ומזרקות נפלאות. הרובע משתרע על שתי גדות נהר רוס (Reuss) שעליו שטים ברבורים, והוא מושלם לטיול. הלינה בלוצרן.

יום 4:

קרונית גונדולה בדרך לפיסגת הר טיטליסהיום נעפיל אל הר טיטליס לגובה של מעל ל-3 קילומטרים מעל פני הים באמצעות קרון רכבל ייחודי מסתובב, לחוויה פנוראמית של 360 בין ההרים האדירים. ההר מתנשא לגובה של 3020 מ', והוקם בו גשר הליכה תלוי, ממנו נשקף נוף מדהים שההליכה עליו היא חוויה ייחודית ומומלצת מאוד. מומלץ במיוחד גם ליהנות בפארק השלג הנהדר שבמקום.

יום 5:

רכבת חולפת על פני אגם באזור אלפים הברנייםזהו היום האחרון בטיול. תוכלו לבחור בין חזרה לגבול השוויצרי או לנמל התעופה, או הישארות להמשך טיול עצמאי בשוויץ.

 

 

מחיר הטיול כולל:

  • כרטיס Swiss Transfer Ticket Combi, לחמש נסיעות כולל נסיעות ליונגפראויוך ולהר טיטליס במחלקה שנייה.
  • לינה 2 לילות ב-Interlaken על בסיס לינה וא' בוקר.
  • לינה 2 לילות ב-Lucerne על בסיס לינה וא' בוקר.
  • הנחה של 25%-50% על רכישת כרטיסים נוספים לטיולי בחירה ברכבות, בספינות, באוטובוסים מקומיים וברכבלים.
  • המחיר אינו כולל מיסים מקומיים – במלונות מסוימים נדרש מס מקומי של 2-4 CHF.

תוספות ליחיד:

  • שדרוג למחלקה ראשונה ברכבת: 65 CHF

הערות:

  • בכפוף לאישור בית המלון וזמינות החדרים.
  • המחירים אינם כוללים כרטיסי טיסה מהארץ ובחזרה, במועד ההזמנה נשמח לייעץ ולהזמין לכם את הטיסה המתאימה.
  • במידה והלקוח אינו מעוניין לקבל את חבילת המסמכים בארץ אלא בשדה התעופה בציריך/ג'נבה תתווסף עלות של 27$ עבור החבילה.

לפרטים ומחירים נא לפנות לחברת "גורדון טורס" בטלפון: 03-7659000

railtours - logo

הטיולים בשיתוף פעולה עם חברת Railtour

למידע נוסף מלאו פרטים:

למידע נוסף מלאו פרטים