מסע נוף מרהיב בין מיטב פסגות האלפים במרכז שוויץ

(5 ימים / 4 לילות)

טיול רכבות מרהיב במיוחד שייתן לכם הזדמנות ייחודית להגיע אל נקודות התצפית הפנורמיות היפות בשווייץ ברכבות הנוסעות בין פסגות ההרים. בכל יום תוקדש הפעילות לבילוי באטרקציות היפות באזור.

מהעיר אינטרלקן (Interlaken), עיר השער ליציאה להרים, נגיע אל אזור היונגפראויוך (Jungfraujoch) ברכס האלפים הברניים שזכה לכינוי "פסגת אירופה". בהמשך, נגיע אל העיר היפהפיה לוצרן על רדות נהר הרוס במרכז שוויץ שהרובע העתיק בה מושלם לבילוי ולטיול, ולאחר הפלגה קצרה נעפיל אל פסגת הר פילאטוס (Pilatus) ברכבת גלגלי-שיניים מיוחדת במסלולה התלול ביותר בעולם.

מפת מסע הרכבות בין הפסגות של שוויץ
רכבת בקו הקרחונים על גשר אבן על פני נהר

יום 1:

ההגעה היא ברכבת במחלקה שנייה מהגבול או מכל נמל תעופה אל העיר אינטרלקן (Interlaken). אינטרלקן היא נקודת יציאה הנוחה ביותר לכל אזור היונגפראו ואל רכסי האלפים הברניים הגבוהים. בסביבת העיר יש עשרות מסלולי טיול נוחים ומשולטים שחלקם מתאימים מאוד לטיולים ופיקניקים בנוף מדהים עם המשפחה כולה.

יום 2:

רכבת חולפת על פני הרים ואגם באזור היונגפראוטיול מאינטרלקן אל יונגפראויוך מתחנת Interlaken Ost דרך גרינדלוואלד (Grindelwald) או וונגן (Wengen) , שם תתבצע החלפת רכבות, ואז הישר אל Kleine Scheidegg למרגלות המדרון הצפוני של הר אייגר (Eiger). אחר כך, נגיע ברכבת ההר תחנת הרכבת הגבוהה ביותר באירופה בגובה של 3,454 מ', הסמוכה לקרחון אלטש (Aletsch) הארוך ביותר באלפים. הלינה באינטרלקן.

יום 3:

סירה שטה לאורך גדות נהר הרוס בלוצרןנסיעה ברכבת ה-Brűnig Express מאינטרלקן אל לוצרן. ניתן להזמין מושבים עם חלונות פנורמיים בנסיעה במחלקה הראשונה.  העיר לוצרן עצמה היא גן עדן לתיירים והעיר העתיקה בה היא מן היפות בשוויץ. אנו ממליצים מאוד על טיול לאורך גלריות המסעדות והחנויות שלאורך שתי גדות נהר רוס (Ruess) ובסמטאות הצרות בין הכיכרות הקטנות והבניינים הישנים המקסימים שעל קירותיהם ציורי קיר היסטוריים.

יום 4:

רכבת גלגלי שיניים במעלה הר פילאטוסנתחיל את הטיול היום בהפלגה קצרה באגם לוצרן אל (Alpnachstad) , שממנה נעפיל ברכבת הרים בעליה תלולה אל פסגת הר פילאטוס (Pilatus). לאורך הנסיעה נוכל להביט בנופים יפהפיים של האזור, ונקודת התצפית על ראש ההר מספקת פנורמה מושלמת לכל הכיוונים. בפסגת ההר יש מסעדה, חנויות בתי קפה ואטרקציות. אחרי הטיול, נשוב ללינה בלוצרן.

יום 5:

תמונת נוף פנורמית של אגם באזור האלפים הברניים בקיץזהו היום האחרון בטיול. תוכלו לבחור בין חזרה לגבול השוויצרי או לנמל התעופה, או הישארות להמשך טיול עצמאי בשוויץ.

 

מחיר הטיול כולל:

  • כרטיס Swiss Card Tops of Switzerland הכולל 5 נסיעות, טיולים במחלקה שנייה אל פסגות Jungfraujoch והר Pilatus מ/אל הגבול או נמל התעופה בשוויץ.
  • 2 לינות ב-Interlaken על בסיס לינה וא' בוקר.
  • 2 לינות ב-Lucerne על בסיס לינה וא' בוקר.
  • הנחה של 25%-50% על רכישת כרטיסים נוספים לטיולי בחירה ברכבות, בספינות, באוטובוסים מקומיים וברכבלים.

תוספות ליחיד:

  • שדרוג למחלקה ראשונה ברכבת: CHF 60

הערות:

  • בכפוף לאישור בית המלון וזמינות החדרים.
  • המחירים אינם כוללים כרטיסי טיסה מהארץ ובחזרה, במועד ההזמנה נשמח לייעץ ולהזמין לכם את הטיסה המתאימה.
  • במידה והלקוח אינו מעוניין לקבל את חבילת המסמכים בארץ אלא בשדה התעופה בציריך/ג'נבה תתווסף עלות של 27 $ עבור החבילה.

לפרטים ומחירים נא לפנות לחברת "גורדון טורס" בטלפון 03-7659000

תמונו היונגפראו, האל]ים הברניים והעיר לוצרן
למידע נוסף מלאו פרטים:

למידע נוסף מלאו פרטים