השילוב המושלם בין כרך מודרני לעיר ימי-ביניים מופלאה

(3 לילות / 4 ימים)

העיר ציריך (Zurich) ידועה כמרכז העסקים, התרבות והאופנה של שוויץ, אך היא פושטת את התדמית המסורתית, ומגלה בשנים האחרונות פן נוסף ההופך אותה לאחד המרכזים האורבניים המודרניים הטרנדיים באירופה.

העיר מפתיעה כל פעם  בהיצע גדל של שלל אפשרויות בילוי מגוונות לכל גיל. יש בה סצנה דינמית ואנרגטית בבארים בקלאבים, שחלקם בלוקיישנים כמבני מפעלים תעשייתיים ומספנות ישנות, וזאת, לצד מבחר אירועי תרבות ותצוגות אומנות תדירים. לאורך הרחוב הראשי, הבנהופשטראסה (Bahnhofstrasse), ציריך מציעה את  מיטב המוצרים המקומיים, האירופאיים, והבינלאומיים היוקרתיים והאיכותיים ביותר, והרבה הפתעות בחנויות הקטנות והחמודות בין סמטאות האבן בעיר העתיקה.

מה באזור:

חומת העיר העתיקה בראפרסווילאזור ציריך עשיר בגבעות ירוקות, יערות שלווים, נהרות ואגמים צלולים במרחק נסיעה קצר. בין האטרקציות מומלץ לבקר בווינטרתור (Winterthur), שבה נערכים אירועי תרבות, ספורט ובידור רבים. יש בה מוזיאונים רבים והיא ממוקמת במרחק של כ-20 דקות ממפלי הריין. גם העיירה ראפרסוויל (Rapperswil) על גדות אגם ציריך מקסימה ומומלץ לעלות על החומה העתיקה ממנה נשקף נוף יפהפה.

מה בעיר:

קניות ברובע העתיק של העיר ציריךבציריך מרכזים מובילים לשופינג מקומי ובינלאומי משובח שכדאי מאוד לנצל. סניפי רשתות מותגי היוקרה בבנהופשטראסה המפורסם מצד אחד, וחנויות מעצבים צעירים מובילים מעבר לכביש, מציעים מגוון נהדר וססגוני לחובבי הקניות. סצנת חיי הלילה של ציריך הפכה לשם דבר באירופה, והיא מציעה שלל אירועי אומנות, קלאבים טרנדיים, ומגוון בארים מודרניים אורבניים, ומסורתיים קלאסיים.

המחיר לאדם בחדר זוגי כולל:

  • טיסות סדירות לציריך עם חברת התעופה אל-על במחלקה הרלונטית ע"ב מקום.
  • 3 לילות במלון בחדר סטנדרט זוגי ע"ב וא' בוקר.
  • מיסים והיטלים.

הערות:

  • המחיר תלוי באישור החדרים בבית המלון.

בואו איתנו להכיר את שוויץ!

תמונות מהעיר ציריך
למידע נוסף מלאו פרטים:

למידע נוסף מלאו פרטים